PalmarésPalmarès

PALMARÈS:
2004-2005 Subcampions Campionat Catalunya Infantil
Grup B Herba
2005-2006 Subcampions Campionat Catalunya Cadet
Grup B Herba
7è lloc final de la categoria unificada de Cadet
Campions Campionat Catalunya Infantil
Grup B Herba
Campions Campionat Catalunya Infantil
Grup C Sala
2006-2007 Campions Campionat Catalunya Cadet
Grup B Herba
3er lloc Campionat Catalunya Cadet B
Grup B Herba
Subcampions Campionat Catalunya Cadet
Grup B Sala
2007-2008 Campions Campionat Catalunya Cadet
Grup B Herba
Campions Campionat Catalunya Benjamí
4×4 Grup B
3r lloc Copa Catalunya Benjami
4×4 Grup C
2008-2009
1er lloc Campionat Catalunya Juvenil Masculí
Grup B Herba
2on classificat Campionat Catalunya Benjamí
5×5 Grup C
1er classificat Copa Federació Benjamí
3×3 Grup C
2009-2010
3er lloc Campionat Catalunya Cadet Masculí
Grup B Herba
3er lloc Copa Federació Infantil Femení
Grup B
3er lloc Copa de Catalunya Infantil Femení
Grup B
1er lloc Copa de Catalunya Benjamí
5×5 Grup C
Copa Federació Benjamí
2on Grup B i 3r Grup C 5×5
2010-2011
2on lloc Campionat Cat. Alevi Masculi
Grup D Sala
3er lloc Campionat Cat. Infantil Femeni
Grup B Sala
2on lloc Campionat Cat. Infantil Masculi
Grup C Sala
3er lloc Copa Catalunya Benjami 3×3
Grup D Herba
2on lloc Copa Federacio Alevi Masculi
Grup C Herba
3er lloc Campionat Cat. Infantil Femeni
Grup B Herba
1er lloc Copa Federacio Infantil Femeni
Grup B Herba
1er lloc Copa Ferderacio Infantil Masculi
Grup C Herba
2on lloc Campionat Cat. Senior Femeni
2a divisio
Ascens 1a Divisio Senior Femeni
1er lloc Fase Ascens

PALMARÈS:
2004-2005 Subcampions Campionat Catalunya Infantil
Grup B Herba
2005-2006 Subcampions Campionat Catalunya Cadet
Grup B Herba
7è lloc final de la categoria unificada de Cadet
Campions Campionat Catalunya Infantil
Grup B Herba
Campions Campionat Catalunya Infantil
Grup C Sala
2006-2007 Campions Campionat Catalunya Cadet
Grup B Herba
3er lloc Campionat Catalunya Cadet B
Grup B Herba
Subcampions Campionat Catalunya Cadet
Grup B Sala
2007-2008 Campions Campionat Catalunya Cadet
Grup B Herba
Campions Campionat Catalunya Benjamí
4×4 Grup B
3r lloc Copa Catalunya Benjami
4×4 Grup C
2008-2009
1er lloc Campionat Catalunya Juvenil Masculí
Grup B Herba
2on classificat Campionat Catalunya Benjamí
5×5 Grup C
1er classificat Copa Federació Benjamí
3×3 Grup C
2009-2010
3er lloc Campionat Catalunya Cadet Masculí
Grup B Herba
3er lloc Copa Federació Infantil Femení
Grup B
3er lloc Copa de Catalunya Infantil Femení
Grup B
1er lloc Copa de Catalunya Benjamí
5×5 Grup C
Copa Federació Benjamí
2on Grup B i 3r Grup C 5×5
2010-2011
2on lloc Campionat Cat. Alevi Masculi
Grup D Sala
3er lloc Campionat Cat. Infantil Femeni
Grup B Sala
2on lloc Campionat Cat. Infantil Masculi
Grup C Sala
3er lloc Copa Catalunya Benjami 3×3
Grup D Herba
2on lloc Copa Federacio Alevi Masculi
Grup C Herba
3er lloc Campionat Cat. Infantil Femeni
Grup B Herba
1er lloc Copa Federacio Infantil Femeni
Grup B Herba
1er lloc Copa Ferderacio Infantil Masculi
Grup C Herba
2on lloc Campionat Cat. Senior Femeni
2a divisio
Ascens 1a Divisio Senior Femeni
1er lloc Fase Ascens